Ewa Bobrowska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (XXII edycja)

Hej!

Na wstępie chciałabym pogratulować wszystkim tegorocznym stypendystom i wyrazić jak bardzo cieszę się, że także znalazłam się w tym gronie. Mam nadzieję, że ten wyjazd okaże się dla nas przede wszystkim niezwykłą przygodą i umożliwi nam rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy.

Nazywam się Ewa Bobrowska i jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku architektura krajobrazu, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Otaczający krajobraz od zawsze budził we mnie zachwyt a jego ochrona stała się dla mnie szczególnie ważna już na wczesnym etapie edukacji. Podczas analiz przeprowadzonych w ramach mojej pracy magisterskiej zauważyłam poważne braki w dokumentacji dotyczącej opisu oraz oceny krajobrazu co skłoniło mnie to kontynuowania badań. W ramach stypendium wyjadę do Höxter gdzie podejmę próbę opracowania narzędzi wspomagających zarządzanie i ochronę krajobrazu.

Wolne chwile zwykle poświęcam muzyce. Już jako dziecko uczęszczałam na lekcje gry na fortepianie. Z czasem zrodziła się we mnie miłość do tańca, która została ze mną do dzisiaj.

Tymczasem nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia wszystkim tegorocznym stypendystom.

Do zobaczenia wkrótce 🙂

Tschüss!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s