Olga Krysiak, Uniwersytet Warszawski (XXII edycja)

Drodzy Czytelnicy!

Na wstępie chciałabym wyrazić, że jest mi niezmiernie miło dołączyć do elitarnego grona stypendystów DBU. To wielki zaszczyt móc dołączyć do grona tak ambitnych ludzi, zaangażowanych w realizację ciekawych projektów z różnych dziedzin. Mam nadzieje, że wyjazdy stypendialne umożliwą nasz dalszy rozwój jak również okażą się naszym wkładem w lepszy świat. Serdecznie gratuluję wszystkim zdobycia stypendium oraz życzę dalszych sukcesów.

W niniejszym poście chciałabym krótko przedstawić się wszystkim członkom Stowarzyszenia jak również pozostałym stypendystom XXII edycji.

Nazywam się Olga Krysiak i jestem doktorantką na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie również ukończyłam studia I i II stopnia w ramach Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych. W ramach stypendium wyjadę do Bochum, gdzie będę realizować temat: Zwiększanie wydajności przyjaznych dla środowiska reakcji fotokatalitycznych poprzez projektowanie granicy pomiędzy połprzewodnikiem a elektrokatalizatorem. Projekt związany z tematem mojego doktoratu jak również z badaniami jakie prowadziłam w trakcie praktyk ERASMUS na tej samej uczelni. W trakcie mojego poprzedniego pobytu na Ruhr-Universität otrzymałam wyniki, które wydają się bardzo interesujące oraz mogą przyczynić się do zwiększenia wiedzy na temat fotoelektrokatalitycznego otrzymywania wodoru oraz oczyszczania wód.

W wolnym czasie lubię uprawiać sport. Trenuję pływanie i biorę udział w krajowych i międzynarodowych zawodach. Moim następnym sportowym celem jest udział w Mistrzostwach Świata w Pływaniu Masters w Gwangju. Ponadto lubię czytać książki i podróżować.

Do zobaczenia!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s