Spotkania Informacyjne SdS ze studentami

                

W tym roku SdS swoje działania promocyjne postanowił rozszerzyć także poprzez bezpośrednie spotkania ze studentami na uczelniach. Cykl spotkań ruszył w lutym. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Kampus Ochota Uniwersytetu Warszawskiego. Zainteresowane Wydziały to przede wszystkim Chemia, Biologia, Centrum Nowych Technologii, Fizyka oraz Geologia. Spotkanie odbyło się na Wydziale Chemii i dzięki wsparciu Samorządu studenckiego udało nam się spotkać w kameralnym gronie w Strefie Studenckiej, gdzie studenci mogli usiąść na wygodnych kanapach, napić się kawy i wysłuchać prezentacji na temat wyjazdu. Gdzie i kiedy byliśmy?

Głównym celem naszych spotkań jest rozwikłanie wszystkich wątpliwości oraz odpowiedzenie na wszystkie pytania dotyczące stypendiów. Spotykamy się ze studentami by wyjaśnić jak aplikować o stypendium, jakie warunki trzeba spełnić, jak pisać projekt oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w Poznaniu.

Kolejne spotkanie, jeszcze w lutym odbyło się w Gdańsku na Politechnice Gdańskiej.

W kwietniu SdS odwiedziło Poznań w ramach Konferencji  „Nauka dla środowiska przyrodniczego”, Zjazd Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego w Skorzęcinie oraz Konferencję IAKOŚ w Gdańsku.

Maj również był dla nas miesiącem szczególnie ważnym pod względem promocji. SdS był obecny we Wrocławiu na Uniwersytecie Przyrodniczym, w Lublinie na KUL oraz w Krakowie na AGH w ramach Studenckiego Forum Inżynierii Środowiska. Wszystkie spotkania zgromadziły sporą ilość studentów chcących dowiedzieć się więcej o Programie bezpośrednio od byłych stypendystów.

 

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s