SdS na Targach Pracy

W tym roku promocja Programu Stypendialnego nabrała tempa. W SdS postawiliśmy szczególnie nacisk na bezpośrednie spotkania ze studentami. Gdzie spotkać studentów zainteresowanych praktykami/ stażami i pierwszą pracą? Oczywiście na targach pracy.

 

Już w marcu ruszyliśmy z promocją stypendiów zaczynając od stolicy. Można nas było spotkać na największych targach pracy w Polsce czyli Absolvent Talent Days na stadionie narodowym. To idealne miejsce na spotkanie w jednym miejscu wszystkich zainteresowanych. Nasze ulotki informacyjne rozeszły się szybciej niż się spodziewaliśmy, choć znakomita większość to jeszcze studenci studiów licencjackich i aplikować będą mogli w kolejnych edycjach.

Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.       Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.    Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.

Również w Warszawie nasze stanowisko można było znaleźć na jednych z największych targów technik laboratoryjnych w tej części Europy. Targi EuroLab przyciągają wystawców z całego świata, ale w tym także kadrę naukową i studentów, którzy przy okazji mogli dowiedzieć się o możliwościach wyjazdu za Odrę 😉

Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.       Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.

W kwietniu zawitaliśmy do Wrocławia. W ramach organizowanych na Uniwersytecie Przyrodniczym Targów Pracy przedstawialiśmy ofertę stypendialną wrocławskim studentom. Frekwencja dopisała 😉

Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.                    Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.

W maju odwiedziliśmy Gdańsk w ramach Trójmiejskich Targów Pracy na Politechnice Gdańskiej. Targi te organizowane są już od kilku lat w tym miejscu i przyciągają sporą grupę zainteresowanych studentów. Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności i oferowanym przez DBU stypendiom pomożemy studentom rozwijać swoje naukowe pasje 🙂

Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.          Zdjęcie użytkownika Program Stypendialny Deutsche Bundesstiftung Umwelt- DBU.

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s