SdS na Narodowym!

Znalezione obrazy dla zapytania absolvent talent day narodowy

Już 6go marca 2018 wchodzimy z promocją Stypendiów na Stadion Narodowy w ramach największych w Polsce targów pracy Absolvent Talent Days. Dla naszego Stowarzyszenia to świetna okazja by przedstawić ofertę stypendialną DBU. Dla studentów i absolwentów to również niepowtarzalna szansa by poznać Program Stypendialny, spotkać nas i twarzą w twarz zadać pytania dotyczące finansowania projektów, procesu aplikacji i samego pobytu w Niemczech.

BEZPŁATNY BILET POBIERZ tu: https://www.absolvent.pl/talentdays/rejestracja

ATD to nie tylko promocja samych firm. Absolwenci mogą wziąć udział np. w Panelu Młodego Specjalisty, gdzie dowiedzą się jak zapewnić sobie dobry start zawodowy i rozwijać się w wymarzonym kierunku oraz będą mieli okazję posłuchać prezentacji i zadać pracodawcom pytania. W ramach targów przewidziane jest również szkolenie motywacyjne. Spotkanie poprowadzą znani i lubiani, którzy odnieśli sukces i spełnienie zawodowe. Prelegenci na co dzień łączą pracę z pasją i podpowiedzą, jak odkryć i realizować pomysł na siebie.

Absolvent Talent Days w liczbach:

8 – w tylu miastach organizowane są obecnie targi ATD w całej Polsce; ponad 5000 – tyle łącznie ofert pracy i praktyk oferują promujący się na targach pracodawcy, których liczba przekracza 700. Dla odwiedzających, których liczba w 2017 roku przekroczyła
50 000, z których 74% to studenci, a 26% to absolwenci. Dodatkowo oferowanych jest ponad 100 warsztatów i szkoleń, podczas których studenci mogą twarzą w twarz porozmawiać z ponad 200 ekspertami w dziedzinie rekrutacji. Informacje o wydarzeniu były udostępniane na facebooku ponad 4 000 razy.

Relację z targów wyczekujcie w kolejnym poście. Do zobaczenia na Absolvent Talent Days w Warszawie 6 marca!

atd d.jpg


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s