Stypendium niedługo czas zacząć …

Drodzy stypendyści XIX edycji

Nasza przygoda, przygoda XVIII-stej edycji, ze stypendium dobiega już końca. Niektórzy z nas z końcem stycznia, a niektórzy z końcem lutego rozpoczną kolejny etap w swoim życiu. Od połowy lutego natomiast to Wy staniecie się najważniejsi w naszym gronie, gronie SdS. To Wy będziecie w centrum uwagi, to na Wasze relacje na blogu i podczas seminarium jesiennego będziemy wyczekiwać.

Za Wami uroczysta gala wręczenia stypendiów, a przed Wami seminarium wprowadzające w Osnabrück. Obecnie jesteście na etapie rozmyślania co zabrać ze sobą, co spakować, przewodnik od „dojrzałej osiemnastki” pewnie przeczytany od deski do deski, a w dalszej kolejności zastanawiacie się jak to będzie. My jako symboliczne przekazanie pałeczki, możemy Wam już na to pytanie odpowiedzieć:

z pewnością śledziliście losy kolejnych stypendystów na naszym blogu. Jak mogliście się z nich dowiedzieć stypendium DBU to warta przeżycia przygoda i bardzo aktywny czas, ale nie oszukujmy się i nie słodźmy sobie za bardzo. Na pewno kilkakrotnie napotkacie na przeciwności. Dlatego życzymy Wam wytrwałości, a pozytywne nastawienie niech Was nigdy nie opuszcza. Nie zrażajcie się niepowodzeniami- wszystko zawsze jest po coś.

A ponieważ nie samą pracą i nauką człowiek żyje, to jak tylko będziecie mieć kilka chwil wolnego, wskakujcie w blablacar-y, meinfernbusy i przemierzajcie Niemcy. Są naprawdę piękne! Chociaż czytając Wasze pierwsze wpisy, raczej nie jesteście osobami, które potrafią usiedzieć w miejscu, dlatego z pewnością, jak poprzednie edycje będziecie przemierzać niemieckie drogi i zobaczycie wiele interesujących miejsc.

Jeszcze raz powodzenia! 🙂

Stypendyści XVIII-stej edycji

 

 

 

Reklama

2 myśli w temacie “Stypendium niedługo czas zacząć …

  1. A ja z niecierpliwością czekam na propozycje kart do gry ze strony obu edycji – XVIII (która powinna popracować nad zaangażowaniem wokalnym – jak to jeden z SdS-owiczów powiedział) i XIX, którą witamy w naszym gronie i liczymy na równie aktywną działalność 🙂

  2. Cześć,
    Ja również także w imieniu poprzednich edycji pragnę życzyć nowym stypendystom wiele szczęścia podczas podróży i efektywnie spędzonego czasu w Niemczech!

    Jednocześnie gratuluję XVIII edycji kończącej swoje przygody 🙂
    Mam jednak nadzieję, że to koniec stypendium będzie początkiem wspólnych przygód i drogi zawodowej, którą niejako zaczęliście podczas wyjazdu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s