Targi Pracy na SGGW

W środę, 11 marca 2015, gościliśmy na Targach Pracy zorganizowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych (IAAS – International Association of Students in Agricultural and Related Sciences).

Targi odbyły się w Auli Kryształowej na Starym Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.W targach brali udział pracodawcy poszukujący zwłaszcza absolwentów kierunków rolniczych, ale byli też przedstawiciele innych branż. Zainteresowanie studentów naszym stoiskiem było naprawdę duże, zwłaszcza że byliśmy na targach jedyną organizacją promującą program stypendialny dla absolwentów.

Wśród studentów oczywiście przeważali przedstawiciele ostatnich roczników, ale bardzo duże zainteresowanie przejawiali też studenci pierwszego i drugiego roku studiów różnych kierunków, takich jak hodowla zwierząt, logistyka, biologia, ekonomia, informatyka, inżynieria środowiskowa.

Gościnnie na naszym stoisku wspierał nas Roman, który dwa tygodnie temu wrócił z Niemiec i po powrocie ze stypendium kontynuuje prace nas swoim doktoratem na SGGW.

Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi SdS w Targach Pracy tegoroczne aplikacje na stypendium będą wyjątkowo trafione 🙂

Stowarzyszeniu IAAS serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy doskonałej organizacji całego przedsięwzięcia!

International Association of Students In Agricultural and Related Sciences
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych jest wiodącą organizacją studencką skupiającą młodych ludzi zorientowanych na edukację w szeroko pojętym rolnictwie (nauki przyrodnicze, ochrona środowiska, technologia żywienia, architektura krajobrazu, ekonomia i wiele innych).

Zapraszamy na stronę IAAS: http://iaas.sggw.pl/

LOGO IAAS POLSKA


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s